Tel:
Chiny Spektrofotometr z dopasowaniem kolorów producent
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

Lider zarządzania kolorami w Chinach

Dom ProduktyRęczny kolorymetr

3nh 400 ~ 700nm Ręczny kolorymetr NS808 przeznaczony jest do analizy współczynników jasności znaków drogowych

3nh 400 ~ 700nm Ręczny kolorymetr NS808 przeznaczony jest do analizy współczynników jasności znaków drogowych

  • 3nh 400-700nm Handheld Colorimeter NS808 For Traffic Signs Markings Brightness Factor Analyze
  • 3nh 400-700nm Handheld Colorimeter NS808 For Traffic Signs Markings Brightness Factor Analyze
  • 3nh 400-700nm Handheld Colorimeter NS808 For Traffic Signs Markings Brightness Factor Analyze
  • 3nh 400-700nm Handheld Colorimeter NS808 For Traffic Signs Markings Brightness Factor Analyze
 • 3nh 400-700nm Handheld Colorimeter NS808 For Traffic Signs Markings Brightness Factor Analyze

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: PRChina
  Nazwa handlowa: 3nh
  Orzecznictwo: CE / ROHS / TUV / FCC / ISO9001:2015
  Numer modelu: NS808

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1SZT
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Najpierw zapakowane w pudełko Alumimum, a następnie wzmocnione pudełkiem kartonowym do pakowania zew
  Czas dostawy: 1 dzień roboczy
  Zasady płatności: T / T, Paypal, Western Union
  Możliwość Supply: 5000pcs na miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Pokaz: TFT 3,5 cala Wyświetl dane: Wartość Spektralna / Wykres, Wartość Kolorymetryczna, Różnica Kolorów Wartość / Wykres, Wynik PASS /
  Pomiary: Duża kula integracyjna o średnicy 58 mm Przestrzeń kolorów: CIE LAB, XYZ, Yxy, LCh, CIE LUV
  Zaprojektowane dla: Znak drogowy Pomiar przysłony: Φ 8 mm

  3nh 400 ~ 700nm Ręczny kolorymetr NS808 przeznaczony jest do analizy współczynników jasności znaków drogowych

  Ręczny kolorymetr NS808 Zapewnienie dokładnego kolorowania znaków drogowych  Znak stopu jest zwykle odcieniem głębokiej czerwieni pomidora, podczas gdy pomarańczowy znak umieszczony obok strefy konstrukcyjnej będzie znacznie jaśniejszy i prawie jarzeniowy w kolorze. Po prawidłowym pokolorowaniu te dwa znaki wyglądają bardzo odmiennie od siebie. Jeśli jednak czerwone kolory, których użyjesz, aby spowodować, że twoje znaki będą zbyt mocno przechylały się w kierunku pomarańczowego końca skali kolorów, kierowca może pomylić znak z symbolem ostrzeżenia, a nie z kropką. Podobnie, pomarańczowe znaki konstrukcyjne, które wydają się zbyt głębokie na czerwono, mogą wyglądać jak znaki stop, kiedy w rzeczywistości kierowcy muszą tylko zwolnić. Nieprawidłowa zmiana koloru znaku może radykalnie wpłynąć na sposób postrzegania przez kierowcę znaku drogowego, powodując zamieszanie, a czasem powodując niepotrzebne zatory w ruchu lub wypadki.

  Zastosowanie nowoczesnych technologii pomiaru koloru, takich jak spektrofotometry w procesie produkcyjnym, może zapobiec tym problemom. Spektrofotometry tworzą obiektywną podstawę do analizy kolorów, która pozwala uniknąć nieodłącznej subiektywności oceny wzrokowej. Dzieje się tak dlatego, że istnieją różnice biologiczne w widzeniu ludzkiego koloru, które mogą wpływać na postrzeganie koloru; Pomysł jednej osoby na pomarańczę może wydawać się bardziej czerwony dla innej osoby. Niespójne warunki oświetlenia i zmiany koloru tła mogą również wpływać na postrzeganie kolorów - ciemne tło może sprawić, że pomarańczowy znak będzie bardziej jasny i fluorescencyjny niż w przypadku oglądania tego samego koloru na tle światła lub bieli. Poziom kontrastu kolorów wyłudza ludzkie oko.

  Dodatkowo, ludzkie oko z natury zmaga się z różnicowaniem kolorów, które są blisko siebie na standardowym kole kolorów, jak pomarańczowy i czerwony. Pomarańczowe odcienie mają długość fali od 585 do 620 nanometrów, natomiast czerwone odcienie mieszczą się w granicach od 630 do 740 nanometrów. Oko ludzkie może prawie nie wykryć różnicy między pomarańczowym odcieniem zbliżonym do 620 nanometrów a czerwonym odcieniem w zakres 630 nanometrów. Za pomocą spektrofotometru można zmierzyć otrzymanie dokładnych współrzędnych numerycznych dla każdego koloru, aby określić, czy kolor znaku spełnia Twój standard kolorów. Innymi słowy, możesz zagwarantować, że twoje pomarańczowe znaki będą prawdziwymi pomarańczami, a twoje czerwone będą prawdziwymi czerwonymi.

  Krótkie wprowadzenie


  Znak drogowy NS808 - precyzyjny znak drogowy Ręczny kolorymetr jest dedykowanym przyrządem do pomiaru kolorów znaków drogowych. NS808 może być łatwo wykorzystany do pomiaru współczynnika jasności odbicia filmu i współrzędnych chromatyczności wszystkich rodzajów znaków drogowych. Jego system ma wbudowany moduł koloru bezpiecznego GB2893 i wszystkie standardowe moduły kolorów z filmu odbijającego ruch drogowy GB / T18833. Tak więc użytkownicy mogą wybierać z nich swobodnie w zależności od aplikacji. Użytkownicy mogą również wygodnie dostosowywać tolerancję wielokątów, której oczekują.

  Właściwość


  W odpowiednich normach, takich jak "GB 2893 Security Color" i "GB / T 18833 Road Traffic Reflective Film", obszar kolorów (wielokrotne punkty koordynacji chromatyczności) i wymagania dotyczące współczynnika jaskrawości są zwykle podawane w źródle światła D65 / A i 45 / 0. W stanie geometrycznym określa się, czy próbka znajduje się w odpowiednim obszarze koloru, określając w ten sposób, czy próbka spełnia wymagania standardowej chromatyczności. Ponieważ obszar koloru jest wielokątem, jak pokazano na poniższym rysunku, oceny nie można ukończyć za pomocą normalnego spektrofotometru. Spektrofotometr NS808 z modułem pomiaru drogowskazów w oprogramowaniu SQCT może z łatwością rozwiązać ten problem.

  Szczegóły techniczne


  Spektrofotometr NS808
  Numer modelu NS808
  Rozświetlanie / oglądanie geometrii 45 ° / 0 (podświetlenie w kształcie pierścienia 45 °, pionowy kąt widzenia),
  Zgodny ze standardem CIE nr 15, GB / T3978, GB2893, GB / T18833
  Pomiar przysłony Φ 8 mm
  Integracja średnicy kuli Φ58 mm
  Powtarzający się błąd Odbicie spektralne: odchylenie standardowe w granicach 0,1% (400 ~ 700nm: w granicach 0,2%)
  Wartość kolorymetryczna: odchylenie standardowe ΔE * ab≤0,04 (warunki pomiaru: biała płytka kalibracyjna mierzona 30 razy w 5 sekundowych przedziałach po wykonaniu kalibracji białej).
  Błąd między instrumentami ΔE * ab≤0,2 (średnia wartość wyników pomiaru 12 płytek odcieni serii BCRA Ⅱ)
  Zakres długości fali 400 ~ 700nm
  Skok długości fali 10 nm
  Zakres Odbicia 0 ~ 200%
  Przestrzeń kolorów CIE LAB, XYZ, Yxy, LCh, CIE LUV
  Różnica w kolorach ΔE * ab, ΔE * uv, ΔE * 94, ΔE * cmc (2: 1), ΔE * cmc (1: 1), ΔE * 00
  Wyświetl dane Wartość Spektralna / Wykres, Wartość Kolorymetryczna, Różnica Kolorów Wartość / Wykres, Wynik PASS / FAIL, Przesunięcie Koloru, Symulacja Koloru
  Inne dane dotyczące chromatyczności WI (ASTM E313, CIE / ISO, AATCC, Hunter),
  YI (ASTM D1925, ASTM 313),
  TI (ASTM E313, CIE / ISO),
  Indeks metameryzmu (Mt),
  Kolor Wytrzymałość, Barwa, Kolor Trwałość
  Kąt obserwacji 2 ° / 10 °
  Typ źródła światła D65, D50, A, C, D55, D75, F2, F6, F7, F8, F10, F11, F12
  Źródło światła Połączone światło LED
  Życie światła 5 lat, ponad 1,6 miliona pomiarów
  Czujnik Silicon Photoelectric Diode Array
  Czas pomiaru 1,5 s
  Przechowywanie danych 1000 standardów, 15000 próbek
  Port danych USB i RS232
  Rozmiar wyświetlacza TFT 3.5 "
  Ekran dotykowy tak
  temperatura robocza 0 ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉)
  Temperatura przechowywania -20 ~ 50 ℃ (-4 ~ 122 ℉)
  Oprogramowanie komputerowe SQCT
  Waga 600g
  Wymiar 90 * 77 * 230 mm
  Bateria Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności
  Standardowe akcesoria Zasilacz, akumulator litowo-jonowy, instrukcja obsługi, płyta CD-ROM (zawiera oprogramowanie do zarządzania kolorami), kabel do transmisji danych, biała i czarna matryca kalibracyjna, pokrywa ochronna i pasek na rękę.
  Opcjonalne akcesoria Universal Test Components, Micro Printer, Pudło do testów w proszku
  Certyfikaty CE & RoHS & TUV & FCC i ISO9001

  Więcej zdjęć


  Około 3h  Shenzhen Threenh Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech. Zajmujemy się badaniem, opracowywaniem, produkcją i sprzedażą produktów do wykrywania fotoelektrycznego w dziedzinie technologii fotoelektrycznych i zarządzania kolorami. Po latach intensywnych badań 3nh uruchomił spektrofotometr NS serii i kolorymetr NH, NR, kartę testową rozdzielczości ISO12233, rozwiązanie do testowania obrazu optycznego i konkretne standardowe źródło światła, które jest szeroko stosowane w przemyśle tworzyw sztucznych, elektronicznym, farbiarskim, atramentowym, tekstylnym, odzieżowym, drukarskim i farbiarskim, spożywczym, medycznym, kosmetycznym, optycznym do testowania obrazu oraz w dziedzinie badań naukowych, szkolnych i laboratoryjnych. Nasze produkty są eksportowane na cały świat. Możemy świadczyć usługi dostosowywania, które zostały dobrze przyjęte przez klientów.

  3nh pielęgnuje talenty, koncentruje się na talentach. Firma skupia wielu wysoko wykształconych specjalistów. Wśród nich liczba nauczycieli akademickich w ogólnej liczbie pracowników wynosiła ponad 80%; liczba pracowników podyplomowych w łącznej liczbie 30%. Obejmuje on obszary fotometrii, obwodu elektronicznego, systemu wbudowanego, wykrywania fotoelektrycznego, konstrukcji mechanicznej konstrukcji, projektowania optycznego, oprogramowania aplikacyjnego, technologii oświetleniowej handlu elektronicznego i Internetu. Zespół 3nh ma duże możliwości samodzielnego projektowania, rozwoju i produkcji. Firma ma wiele patentów na innowacje, podstawowe technologie i prawa własności intelektualnej 3nh produktów.

  3nh stosuje filozofię biznesową "zorientowaną na ludzi, najpierw klienta, innowację technologiczną, zrównoważony rozwój", aby stale spełniać potrzeby klientów, tworzyć wartość dla klientów i osiągnąć sytuację, w której wszyscy zyskują i wspólny rozwój.

  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd
  Dodaj: 4 / F, budynek 8, druga strefa przemysłu Nangang, Xili, dystrykt Nanshan, Shenzhen, 518055 Chiny.
  Tel: 0086-755-27198826 Ext: 601
  Faks: 0086-755-27190609
  Komórka: 0086-13510878132
  Email: y@3nh.com
  Skype: y@3nh.com
  WhatsApp / Wechat: 86-15019429968
  Witryna: www.3nh.com/en
  http://www.3nhq.com/

  Szczegóły kontaktu
  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: sales

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
  4 / F, budynek 8, druga strefa przemysłu Nangang, Xili, dystrykt Nanshan, Shenzhen, Chiny
  Tel:86-0755-27198826-601
  Chiny dobra jakość Color Matching Spectrophotometer dostawca. Copyright © 2017 - 2019 colormatchingspectrophotometer.com. All Rights Reserved.